Pastolių montavimas, demontavimas ir nuoma

Grįžti atgal

Pastoliai - tai greitai pastatomos bei išmontuojamos konstrukcijos, kurios yra stabilios, bei saugios. Jei statybos objekte yra daug vietos, galime pasiūlyti platesnius, bei tvirtesnius pastolius, kurie jums suteiks daugiau erdvės saugiam ir efektyviam darbui. Esant ribotai erdvei, gali būti naudojami kompaktiškesni pastoliai.

Mes siūlome savo klientams pastolių montavimo ir demontavimo paslaugą  įvairios paskirties objektuose. Atliekame įvairaus sudėtingumo pastolių montavimo darbus.

Objektuose naudojami kelių rūšių pastoliai:

Fasadiniai (rėminiai) – tai greitai surenkama, saugi ir tvirta sistema. Šio tipo pastoliai montuojami paprastai ir greitai. Tvirta sistema užtikrina ir maksimalų saugumą. Šio tipo pastolių sumontavimas yra itin lengvas bei užtikrina darbo greitį bei darbuotojų saugumą konstrukcijos surinkimo bei naudojimo metu.

Pleištiniai (moduliniai) – skirti sudėtingos konstrukcijos objektų vidaus bei išorės darbams. Šio tipo pastoliai leidžia pasiekti aukščius, kuriuose sudėtinga dirbti su fasadiniais pastoliais. Moduliniai pastoliai puikiai tinka apvaliems objektams (rezervuarams, bokštams), pramoniniams objektams (įvairioms gamykloms), aukštiems objektams (tiltams, viadukams)  apstatyti. Patogūs mūrijant namo sienas. 

Pastolių montavimo ir ardymo kaina priklauso nuo objekto statybos sudėtingumo ir aukščio. Kompetentingi įmonės specialistai parengia pastolių montavimo schemas bei instruktuoja saugumo klausimais.

Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai visuomet pasirengę klientų poreikiams pritaikyti savo žinias bei patirtį statybų sferoje. Darbus atliekame itin kokybiškai, greitai ir saugiai.

 

Siūlome peržiūrėti keletą mūsų montuotų pastolių pavyzdžių:

 
 
 
 
Paskutiniai ieškoti raktažodžiai: Pastolių montavimas ir demontavimas, pastoliu montavimas, pastoliu statymas, pastoliai statyboms, pastoliu nuoma, fasadiniai pastoliai, moduliniai pastoliai, mobilus boksteliai

 

#
2010 @ UAB “ADR Service” | Ratnyčios g. 15-2, Vilnius